چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

نشست مشترک معاونت های توسعه مدیریت و تحقیقات دانشگاه پیرامون موضوع انتخاب پیمانکار نشر برگزار شد

   نشست مشترک معاونت های توسعه مدیریت و تحقیقات دانشگاه امروز (چهارشنبه) پیرامون موضوع انتخاب پیمانکار جدید نشر، با حضور معاونان توسعه مدیریت و تحقیقات، جمع مدیران بخش های مختلف معاونت توسعه مدیریت، مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی، مدیر بخش IT و کارشناسان ذیربط در دو مجموعه، در سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر بابک گراوند معاون توسعه مدیریت در ابتدای این نشست، روند انجام شده توسط تمامی کارشناسان معاونت توسعه مدیریت با بیش از صد ساعت کار کارشناسی را توضیح داد و نام سه شرکت ثبت شده متقاضی پیمانکاری نشر دانشگاه و رقم های پیشنهادی آنها را اعلام کرد.

   دکتر محمدرضا خدایی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه  در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از زحمات مجموعه همکاران در معاونت توسعه ، ارزیابی متقاضیان پیمانکاری نشر را با توجه به روند تخصصی که بر تهیه و انتشار نشریات دانشگاه حاکم است، متفاوت از دیگر مناقصه ها و قراردادهای دانشگاه دانست .

    وی افزود: موضوع نشریات کاملا تخصصی است و با توجه به چشم اندازی که برای ارتقای کمی و کیفی نشریات ترسیم شده است، ملاک های لازم برای ارزیابی شرکت کنندگان در این مناقصه از حساسیت خاصی برخوردار است که این وظیفه معاونت تحقیقات است که ملاک ها را شفاف تر مشخص کند تا معاونت توسعه بتواند فرآیند مربوطه را به پیش ببرد.

    دکتر فریبا یادگاری مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه نیز با تشکر از همکاری مدیران و کارشناسان معاونت توسعه که همواره حامی و کمک کننده معاونت تحقیقات و نشریات بوده اند، از معاونت توسعه خواست تا برای اجرای بموقع مناقصه و قرارداد نشر در ابتدای هرسال، همکاران نشریات را راهنمایی کنند.

    دکتر گراوند معاون توسعه نیز در پایان این نشست، روند  انتخاب پیمانکار نشر را به اصلاح جدول امتیازدهی برای ارزیابی سه شرکت کننده مناقصه و همچنین تشکیل یک گروه کارشناسی فنی از کارشناسان دو معاونت توسعه و تحقیقات جهت بررسی ملاک های مورد نظر معاونت تحقیقات، موکول کرد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور                    


٢٠:٥٥ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٣٢٠    /    تعداد نمایش : ٣١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج